Bord La Barca Piero de Martini för Cassina

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PIERO DE MARTINI, "La Barca", bord, Cassina 1980-tal, ask, utfällbar skiva, höjd ca 74, 225x74, maxbredd 147 cm

Slitage

422356

2016-11-18