Tom Mosley

Tom Mosley
Tom Mosley
Tom Mosley
Tom Mosley

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOM MOSLEY (1927-2009): Relief, signerade och daterade á tergo 1966, mixed media, 28x22 cm

422362

2016-11-21