Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALGOT RINGSTRÖM (1876-1956): Gårdsexteriör, signerad och daterad Algot V Ringström 1915, olja på duk, ca 61x58 c,
422372
2016-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här