Algot Ringström oljemålning

Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALGOT RINGSTRÖM (1876-1956): Gårdsexteriör, signerad och daterad Algot V Ringström 1915, olja på duk, ca 61x58 c,

422372

2016-11-18