Bordslampa bronserat trä

Bordslampa bronserat trä
Bordslampa bronserat trä
Bordslampa bronserat trä
Bordslampa bronserat trä
Bordslampa bronserat trä
Bordslampa bronserat trä

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, svart och bronserat trä, höjd 73 cm

Bruksslitage

422376

2016-11-21