Byrå Karl Johan stil
2016-11-18
422383
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, Karl-Johan stil, 18/1900-tal, fanerad med mahogny, kolonner på vardera sida av lådorna, med bronserade kapitäl, höjd ca 84, 101x55 cm, nyckel finns
Bruksslitage