Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, Karl-Johan stil, 18/1900-tal, fanerad med mahogny, kolonner på vardera sida av lådorna, med bronserade kapitäl, höjd ca 84, 101x55 cm, nyckel finns
Bruksslitage
422383
2016-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här