Byrå Karl Johan stil

Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil
Byrå Karl Johan stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, Karl-Johan stil, 18/1900-tal, fanerad med mahogny, kolonner på vardera sida av lådorna, med bronserade kapitäl, höjd ca 84, 101x55 cm, nyckel finns

Bruksslitage

422383

2016-11-18