Ludwig Blume-siebert oljemålnign

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LUDWIG BLUME-SIEBERT (1853-1929): Interiör med man och barn, signerad och daterad 1853, olja på pannå, ca 26x20 cm

422404

2016-11-18