Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, brutet krön, 2 delet, bemålad, invändigt med hyllor, höjd ca 196, 112x45 cm

Senare bemålning, slitage, renoverat, kompletterat, nyckel saknas

422407

2016-11-18