Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÅGSOFFA, 1900-tal, rokokostil, björk, fast stoppad sits, tre lösa ryggkuddar, längd ca 191 cm, sitthöjd ca 44 cm
Slitage. Klädsel med skada
422409
2016-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här