Trågsoffa rokokostil

Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÅGSOFFA, 1900-tal, rokokostil, björk, fast stoppad sits, tre lösa ryggkuddar, längd ca 191 cm, sitthöjd ca 44 cm

Slitage. Klädsel med skada

422409

2016-11-21