Hans Wigert torrnål Nutida

Hans Wigert torrnål Nutida
Hans Wigert torrnål Nutida
Hans Wigert torrnål Nutida
Hans Wigert torrnål Nutida

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): "Skådespelerskan", signerad Hans Wigert, torrnål, EA, bildmått ca 21x21 cm
Proveniens: Galleri Lars Bohman, Stockholm

422439

2016-11-25