Katarina Norling, Brev Nutida

Katarina Norling, Brev Nutida
Katarina Norling, Brev Nutida
Katarina Norling, Brev Nutida
Katarina Norling, Brev Nutida

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KATARINA NORLING (född 1963): "Brev", signerad och daterad K. Norling 1996, blandteknik/assemblage, 25x25 cm

Proveniens: Galleri Enkehuset, Stockholm

422440

2016-11-25