Windy Fur Rundgren, Nutida

Windy Fur Rundgren, Nutida
Windy Fur Rundgren, Nutida
Windy Fur Rundgren, Nutida
Windy Fur Rundgren, Nutida
Windy Fur Rundgren, Nutida
Windy Fur Rundgren, Nutida

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WINDY FUR RUNDGREN (född 1975): Ur installationen "Livet vid havet", signerad och daterad på baksidan Windy Fur Rundgren 2010, olja på duk och ihoprullat pappersark fäst på spännramens baksida, med tillhörande DVD, ca 27 x 22 cm
Proveniens: inköpt direkt av konstnären från Mejans magister-examensutställning.

422450

2016-11-25