Windy Fur Rundgren, Nutida
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WINDY FUR RUNDGREN (född 1975): Ur installationen "Livet vid havet", signerad och daterad på baksidan Windy Fur Rundgren 2010, olja på duk och ihoprullat pappersark fäst på spännramens baksida, med tillhörande DVD, ca 27 x 22 cm
Proveniens: inköpt direkt av konstnären från Mejans magister-examensutställning.
422450
2016-11-25