Hans Isaksson Orange peel Nutida

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANS ISAKSSON (född 1962): ur Orange suite, monogramsignerad och daterad H.I. 2013, olja på duk, ca 17 cm

Proveniens: Galleri Roger Björkholmen, Stockholm
Litteratur: Hans Isaksson: A Title, 2013, utgiven av Björkholmen Gallery 2013, jämför sid 40-41

422458

2016-11-25