Carin Ellberg, Byst Nutida

Carin Ellberg, Byst Nutida
Carin Ellberg, Byst Nutida
Carin Ellberg, Byst Nutida
Carin Ellberg, Byst Nutida
Carin Ellberg, Byst Nutida
Carin Ellberg, Byst Nutida
Carin Ellberg, Byst Nutida
Carin Ellberg, Byst Nutida
Carin Ellberg, Byst Nutida
Carin Ellberg, Byst Nutida

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARIN ELLBERG (född 1959): "Byst", signerad och daterad C. Ellberg -89, silikon med ingjutna föremål, 33 cm x 31.5 cm
Proveniens: Bukowski Auktioner, Moderna vår 1993, katalognr: 357

422462

2016-11-25