Jakob Ojanen, Fasad Nutida
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAKOB OJANEN (född 1980): "Fasad", signerad och daterad JA -09, fotoprint och akvarell på papper, 17 x24 cm (ramens storlek 25x31 cm)
Litteratur: Arty, nr 1 2009, avbildad i helsida sid. 51.
422467
2016-11-25