Jakob Ojanen, Fasad Nutida

Jakob Ojanen, Fasad Nutida
Jakob Ojanen, Fasad Nutida
Jakob Ojanen, Fasad Nutida
Jakob Ojanen, Fasad Nutida

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

JAKOB OJANEN (född 1980): "Fasad", signerad och daterad JA -09, fotoprint och akvarell på papper, 17 x24 cm (ramens storlek 25x31 cm)
Litteratur: Arty, nr 1 2009, avbildad i helsida sid. 51.

422467

2016-11-25