Elvire Soyez- Elvires Zoo Nutida

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELVIRE SOYEZ (Frankrike, född 1980): Elvire´s Zoo, signerad och daterad E.S. 2008, etsning, 5/5+25, 27x27 cm (ramens storlek ca 31x31,5 cm)

Proveniens: inköpt direkt från konstnären

422473

2016-11-25