Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELVIRE SOYEZ (Frankrike, född 1980): Elvire´s Zoo, signerad och daterad E.S. 2008, etsning, 5/5+25, 27x27 cm (ramens storlek ca 31x31,5 cm)
Proveniens: inköpt direkt från konstnären
422473
2016-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här