Klas Eriksson, All curators are bastards Nutida

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

KLAS ERIKSSON (född 1976): "All curators are bastards", fotbollssupporterhallsduk, signerad och daterad Klas E-12, ca 150x19 cm

422477

2016-11-25