Linn Fernström oljepastell Nutida

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LINN FERNSTRÖM (född 1974): Madonna, signerad och daterad på baksidan Linn Fernström 2002, oljepastell på papper, ca 20,5 x14,5 cm

Proveniens: Galleri Lars Bohman, Stockholm

422480

2016-11-25