Lars Forsell Cattus
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LARS FORSELL Cattus. Stockholm 1956.
Folio. 9 signerade litografier Birgitta Liljebladh - S. Ehrén - T. Renqvist (alla). Text o. litografier lösa i nött, något skadad o. blekt pappmapp. Tr. i 300 nr. ex., detta nr 295.
Tryckt för Bokkonsums räkning av Oscar Isacsons Boktryckeri AB i Göteborg.
422485
2016-11-21