Lars Forsell Cattus

Lars Forsell Cattus
Lars Forsell Cattus
Lars Forsell Cattus
Lars Forsell Cattus
Lars Forsell Cattus
Lars Forsell Cattus

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS FORSELL Cattus. Stockholm 1956.

Folio. 9 signerade litografier Birgitta Liljebladh - S. Ehrén - T. Renqvist (alla). Text o. litografier lösa i nött, något skadad o. blekt pappmapp. Tr. i 300 nr. ex., detta nr 295.

Tryckt för Bokkonsums räkning av Oscar Isacsons Boktryckeri AB i Göteborg.

422485

2016-11-21