Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJSTOMME, 1970-tal, brunt konstskinn, rygghöjd ca 95 cm, underrede saknas
Revor och ytskador, underrede saknas
422493
2016-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här