Fåtöljstomme 1970-tal

Fåtöljstomme 1970-tal
Fåtöljstomme 1970-tal
Fåtöljstomme 1970-tal
Fåtöljstomme 1970-tal
Fåtöljstomme 1970-tal
Fåtöljstomme 1970-tal
Fåtöljstomme 1970-tal
Fåtöljstomme 1970-tal
Fåtöljstomme 1970-tal
Fåtöljstomme 1970-tal
Fåtöljstomme 1970-tal
Fåtöljstomme 1970-tal
Fåtöljstomme 1970-tal
Fåtöljstomme 1970-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJSTOMME, 1970-tal, brunt konstskinn, rygghöjd ca 95 cm, underrede saknas

Revor och ytskador, underrede saknas

422493

2016-11-18