Ivan Ivarsson oljemålning

Ivan Ivarsson oljemålning
Ivan Ivarsson oljemålning
Ivan Ivarsson oljemålning
Ivan Ivarsson oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

15 000 SEK

IVAN IVARSSON (1900-1939), motiv med kvinna, signerad Ivan Ivarsson, daterad -24, olja på pannå, ca 22,5 x 30,5 cm

Enstaka smärre märke

422494

2016-11-18