Klubbat för:
8 200 SEK
15 000 SEK
IVAN IVARSSON (1900-1939), motiv med kvinna, signerad Ivan Ivarsson, daterad -24, olja på pannå, ca 22,5 x 30,5 cm
Enstaka smärre märke
422494
2016-11-18