Severin nilson

Severin nilson
Severin nilson
Severin nilson
Severin nilson
Severin nilson
Severin nilson

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): "No/25 Solnedgång", signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 40x100 cm

422500

2016-11-18