Carl Hellström oljemålning

Carl Hellström oljemålning
Carl Hellström oljemålning
Carl Hellström oljemålning
Carl Hellström oljemålning
Carl Hellström oljemålning
Carl Hellström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL HELLSTRÖM (1841-1916), tillskriven: Landskapsvy, signerad Carl Hellström, olja på pannå, ca 14x23 cm

422501

2016-11-21