Bordständare, ciggarretui cigarrsnoppare mm

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSTÄNDARE, mässing, i form av gatlykta, CIGARRSNOPPARE, silver, längd 14 cm, CIGARRETUI, nysilver, CG Hallberg Stockholm, CIGARRMUNSTYCKE, CIGARETTMUNSTYCKE med silverbeslag 1900-talets början, i originaletui, tändarens höjd 24 cm

Bruksslitage, tändare för bensin

422515

2016-11-19