Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Höstvision", signerad och daterad M Qvarsebo 82, olja på duk, 173x80 cm
422532
2016-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här