Michael Qvarsebo oljemålning

Michael Qvarsebo oljemålning
Michael Qvarsebo oljemålning
Michael Qvarsebo oljemålning
Michael Qvarsebo oljemålning
Michael Qvarsebo oljemålning
Michael Qvarsebo oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Höstvision", signerad och daterad M Qvarsebo 82, olja på duk, 173x80 cm

422532

2016-11-19