Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 500 SEK
STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Kvinnofigur, patinerad brons, signerad och daterad Stan Wys 2008 numrerad IV / VIII, höjd inkl. stensockel ca 34 cm
422534
2016-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här