Omega Seamaster Chronometre stål 1990-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA, Seamaster Chronometre, armbandsur, stål, 1990-tal, automatiskt urverk, safirglas, stålarmband original, diameter 40 mm

Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage, skada på ytterring

422541

2016-11-19