Skåp i björkfanér funkis
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, dubbelsidigt, björkfanér, 1930/40-tal, knoppar i plast, höjd ca 71, 125x33 cm
Fanérskador, ett skåp med trasigt lås, trögöppnade dörrar, ena kortsidan är tänkt att stå mot en vägg
422546
2016-11-19