Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, Mälardalen, skiva, fanerat med alrot, pelarfot i björk, höjd 73, 88x90 cm

Slitage

422549

2016-11-19