Salongsbord 1800-talets andra hälft
2016-11-21
422558
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i rot, låda i sargen, på lyrfot, fötter i form av lejontassar, höjd ca 77, 92x68 cm
Sprickor, fanérskador