Väggspegel rokokostil

Väggspegel rokokostil
Väggspegel rokokostil
Väggspegel rokokostil
Väggspegel rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGSPEGEL, 1800-tal, rokokostil, förgylld, dekor i pastellage, ca 45x30 cm

Möjligen ursprunligen bordsspegel, spegelglas med tuschrester

422561

2016-11-21