Väggspegel rokokostil
Valmis
2016-11-21
422561
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
VÄGGSPEGEL, 1800-tal, rokokostil, förgylld, dekor i pastellage, ca 45x30 cm
Möjligen ursprunligen bordsspegel, spegelglas med tuschrester