Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKEPPSMODELLER, 3 st., plast samt trä, 1900-talets andra hälft, bemålat trä respektive plast, längd ca 36-76 cm, höjd ca 32-42 cm
Slitage, bortfall
422578
2016-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här