Skeppsmodeller

Skeppsmodeller
Skeppsmodeller
Skeppsmodeller
Skeppsmodeller
Skeppsmodeller
Skeppsmodeller
Skeppsmodeller
Skeppsmodeller
Skeppsmodeller
Skeppsmodeller
Skeppsmodeller
Skeppsmodeller

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKEPPSMODELLER, 3 st., plast samt trä, 1900-talets andra hälft, bemålat trä respektive plast, längd ca 36-76 cm, höjd ca 32-42 cm

Slitage, bortfall

422578

2016-11-19