Hans Bergström vägglampor

Hans Bergström vägglampor
Hans Bergström vägglampor
Hans Bergström vägglampor
Hans Bergström vägglampor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS BERGSTRÖM, vägglampor, 1 par, för Ateljé Lyktan, 1940/50-tal, mässing, numrerade 307, längd 48 cm

Bruksslitage

422580

2016-11-19