Gerhard Nordström Nutida

Gerhard Nordström Nutida
Gerhard Nordström Nutida
Gerhard Nordström Nutida
Gerhard Nordström Nutida
Gerhard Nordström Nutida
Gerhard Nordström Nutida

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GERHARD NORDSTRÖM (född 1925): "Den spräckta illusionen", signerad G. Nordström och daterad på baksidan 1970, olja på duk, 57x72,5 cm

422590

2016-11-25