Hallbyrå med stenskiva Louis XVI stil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLBYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, Louis XVI stil, njurformad, med gallerkant, mahogny med intarsia, fotavslutningar i mässing, höjd 78, 46x29 cm

Fanerskador

422594

2016-11-19