Svanstol 1800-tal

Svanstol 1800-tal
Svanstol 1800-tal
Svanstol 1800-tal
Svanstol 1800-tal
Svanstol 1800-tal
Svanstol 1800-tal
Svanstol 1800-tal
Svanstol 1800-tal
Svanstol 1800-tal
Svanstol 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVANSTOL, 1800-talets slut, främre ben med hjultrissor, sitthöjd ca 37-41 cm

422596

2016-11-19