Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ETAGEBORD, BORD, 1900-talets slut, orientaliskt, massivt trä, höjd 78, 40x40 resp. höjd 50, 39x40 cm
Bruksslitage
422597
2016-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här