Orientaliska bord

Orientaliska bord
Orientaliska bord
Orientaliska bord
Orientaliska bord
Orientaliska bord
Orientaliska bord
Orientaliska bord
Orientaliska bord
Orientaliska bord
Orientaliska bord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ETAGEBORD, BORD, 1900-talets slut, orientaliskt, massivt trä, höjd 78, 40x40 resp. höjd 50, 39x40 cm

Bruksslitage

422597

2016-11-19