Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOLAR, 6 st, KARMSTOL, s.k. shakertyp, ek, sitthöjd 46 cm
Skador och lagningar
422598
2016-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här