Sören Christian Bjulf

Sören Christian Bjulf
Sören Christian Bjulf
Sören Christian Bjulf
Sören Christian Bjulf
Sören Christian Bjulf
Sören Christian Bjulf

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark, 1890-1958): Fiskmarknad, signerad och daterad Bjulf -26, olja på duk, ca 71x101 cm

422602

2016-11-21