Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LOTTEN RÖNQUIST (1864-1912): "Hönsen & hästarna matas´´, signerad och daterad L. Rönquist -1893, olja på duk, 60x73 cm
Duk med hål
422603
2016-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här