Eric Ståhl skulptur

Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIC STÅHL (1918-1999): Man med käpp, bemålad konstmassa, signerad och daterad i botten Eric Ståhl -57, höjd ca 25 cm

Slitage

422605

2016-11-21