Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EINAR PALME (1901-1993): Kustvy, signerad och daterad Einar Palme 1967, olja på duk på pannå, ca 37x67 cm
422606
2016-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här