Einar Palme oljemålning

Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR PALME (1901-1993): Kustvy, signerad och daterad Einar Palme 1967, olja på duk på pannå, ca 37x67 cm

422606

2016-11-19