Damskrivbord Louis Seizestil

Damskrivbord Louis Seizestil
Damskrivbord Louis Seizestil
Damskrivbord Louis Seizestil
Damskrivbord Louis Seizestil
Damskrivbord Louis Seizestil
Damskrivbord Louis Seizestil
Damskrivbord Louis Seizestil
Damskrivbord Louis Seizestil
Damskrivbord Louis Seizestil
Damskrivbord Louis Seizestil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMSKRIVBORD, mahogny samt intarsia, 1900-talets mitt, Louis seizestil, sarg samt beslag i mässing, två lådor i sargen, höjd 77, 90,5x51 cm

Bruksslitage

422613

2016-11-19