Bob Dylan The drawn blank series Nutida
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BOB DYLAN (född 1941) "The drawn blank series", giclèe print, 2009, signerad och numrerad 59/295, utgiven av Washington Green Fine Art, 62x46 cm
Proveniens: inköpt på Halcyon Gallery, London
422645
2016-11-25