Bob Dylan The drawn blank series Nutida

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BOB DYLAN (född 1941) "The drawn blank series", giclèe print, 2009, signerad och numrerad 59/295, utgiven av Washington Green Fine Art, 62x46 cm

Proveniens: inköpt på Halcyon Gallery, London

422645

2016-11-25