Oidentifierad konstnär 1800-tal S:t Sebastian

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia efter Guido Reni (1800-tal): S:t Sebastian, olja på duk, ca 143x114 cm
Originalet finns i Palazzo Rosso i Genua

Dukhål, skador, färgbortfall

422676

2016-11-28