Italiensk skola 1700-tal olja
Klubbat för:
7 400 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
ITALIENSK SKOLA (1700-tal): Den heliga familjen, olja på duk, ca 56x50 cm
Kuntoraportti
Dubblerad
422678
Päivämäärä:
2016-11-28