Italiensk skola 1700-tal olja

Italiensk skola 1700-tal olja
Italiensk skola 1700-tal olja
Italiensk skola 1700-tal olja
Italiensk skola 1700-tal olja

Klubbat för:

7 400 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

ITALIENSK SKOLA (1700-tal): Den heliga familjen, olja på duk, ca 56x50 cm

Kuntoraportti

Dubblerad

422678

Päivämäärä:

2016-11-28