Jusepe de Ribera kopia efter

Jusepe de Ribera kopia efter
Jusepe de Ribera kopia efter
Jusepe de Ribera kopia efter
Jusepe de Ribera kopia efter

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JUSEPE DE RIBERA (1835), kopia efter: Cain, olja på duk, ca 95x66 cm

Krackeleringar

422679

2016-11-28