Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EDUARD DROUOT (Frankrike, 1859-1945): "Pro Patria", skulptur, mörkpatinerad brons, signerad E Drouot, gjutarstämplar Vrai Bronze B.D Paris, höjd 59 cm
En mindre nit saknas
422691
2016-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här