E Drouot bronsskulptur

E Drouot bronsskulptur
E Drouot bronsskulptur
E Drouot bronsskulptur
E Drouot bronsskulptur
E Drouot bronsskulptur
E Drouot bronsskulptur
E Drouot bronsskulptur
E Drouot bronsskulptur

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EDUARD DROUOT (Frankrike, 1859-1945): "Pro Patria", skulptur, mörkpatinerad brons, signerad E Drouot, gjutarstämplar Vrai Bronze B.D Paris, höjd 59 cm

En mindre nit saknas

422691

2016-11-19