Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), Fyrkanter, signerad och daterad P.O Ultvedt 50, olja/collage på duk, 27x24 cm,
422697
2016-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här